mdcraw
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Müjdeli Haber TTnet'e Taş Gibi Rakip

Müjdeli Haber TTnet'e Taş Gibi Rakip Empty Müjdeli Haber TTnet'e Taş Gibi Rakip

Mesaj  mdcraw 10/10/2007, 10:27 am

Arkadaşlar bilindiğiniz üzere Türkiye’deki berbat internet seviyesinden kurtulma şansımız yok.Çünkü herşey ttnet’in tekelinde.
Hız , fiyat , bağlantı kopmaları falan falan bir çok kişinin bu yönde sıkıntısı olduğunu biliyoruz.

Müjdeli Haber TTnet'e Taş Gibi Rakip Haber

Müjdeli Haber TTnet'e Taş Gibi Rakip Haber21

Öncelikle servis ADSL+2 altyaspını kullanıyor ve en düşük 1 , en yüksek 24 Mbps hızı bizlerin hizmetine sunuyor.Fiyatlara gelince TTnet’ten tam 10 Ytl düşük.Mesela kotasız 1Mbps 39 YTL , diğer bir makul tarife ise 4 Mbps hız , 15GB kota 49 Ytl kotasız kullanıcılar bu 15 gblık tarifeye geçseler hiçte kötü olmaz.yani günde 500 mb lık bir sınırın var.Bir başka ayrıcalıkta servis superonline,smileadsl gibi ttnetin altyapısını kullanmıyor.Tamamen kendi sistemini kendi kuruyor.Fakat aldığım duyuma göre şu an sadece marmarada hizmet veriyor sistem.Altyapı çalışmaları hızlandıkça tüm yurt çapına yansıyacakstır.Bu bilgiden emin değilim şirkete mail attım cevap bekliyorum.Benim kanaatim şu yönde.Böyle rakipler çıktıkça her sektörde olduğu gibi internet sektöründe de kızışmalar başlayacak ve bu biz kullancılara yarayacak.Yeni firmamızın adı
TURBO.NET.TR
mdcraw
mdcraw
Admin
Admin

https://mdcraw.yetkin-forum.com

- Similar topics