mdcraw
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ceyhun'a ceza geliyor

Ceyhun'a ceza geliyor Empty Ceyhun'a ceza geliyor

Mesaj  mdcraw 10/10/2007, 10:11 am

K.Paşa maçında gösterdiği tepki üzerine Trabzonspor yönetimi ceza vermeye hazırlanıyor
Bordo-mavili yönetim, Ziya Doğan'dan bu futbolcu hakkında rapor istedi. Doğan'ın düşünceleri doğrultusunda bu hafta yapılacak yönetim kurulu toplantısında Ceyhun konusunda karara varılacağı bildirildi.

Doğan'a destek
Trabzonspor'da ligin ilk haftasından itibaren futbolcuların sinirli tavırları ise dikkat çekiyor. Takımın en sakin futbolcusu olarak gösterilen Umut Bulut'un dahi kırmızı kart görmesi ve birçok pozisyonda hakeme itiraz etmesi, oyuncular üzerinde oluşan baskının ve stresin bir belirtisi olarak gösteriliyor.

Bu arada Başkan Nuri Albayrak, Teknik Direktör Ziya Doğan'ın arkasında olduklarını söyledi, "Güvenmesek oturur, konuşuruz. Hocamıza karşı kesinlikle bir güven kaybım yok. Beraberlik olur, yenilirsin ya da kazanırsın. Her maçtan önce üç ihtimalli bir sonuç olacağını bilirsiniz ve ona göre hazırlıklı olursunuz. Ziya Doğan'a da güvenimiz devam ediyor. Spekülasyon yapmaya gerek yok" dedi.

Doğan'dan uyarı geldi
Kasımpaşa maçı sonrası futbolcularına üç gün izin veren Teknik Direktör Ziya Doğan'ın salı günü yapılacak olan antrenmanla birlikte Beşiktaş maçına kadar sıkı bir çalışma temposu uygulaması bekleniyor.

Oyuncularından bu arayı iyi değerlendirmelerini isteyen Doğan'ın, "İzinler kafanızı toplamanız ve vücudunuzu dinlendirmeniz için veriliyor. Salı günü hepinizi hazır görmek istiyorum. Derbi maçlar Trabzonspor için hep büyük önem ifade etmiştir. Aradan sonra Beşiktaş ile karşılaşacağız. Bu maçta gerçek kimliğimizi sahaya yansıtmamız gerekiyor" diyerek futbolcuları uyardığı öğrenildi.
mdcraw
mdcraw
Admin
Admin

https://mdcraw.yetkin-forum.com