mdcraw
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

99 DepremInde YaSanan 5 Olay

99 DepremInde YaSanan 5 Olay Empty 99 DepremInde YaSanan 5 Olay

Mesaj  mdcraw 10/9/2007, 10:00 pm

1999 Gölcük depreminden sonra ortalikta bir sürü esrarengiz olaylar anlatilmakta. Ne kadar dogru bu söylenenler bilinmez ama hayret edilmeyecek türden de degil bu anlatilanlar...(Buradan 1999 Gölcük depreminde hayatini kaybeden insanlarimiza YÜCE MEVLAMDAN rahmet diliyorum.)

OLAY-1=> O gece bayanin birisi dogum için esiyle beraber bir taksiyle hastahaneye gidiyorlarmis.Taksi tam Eyüp sehitliginden geçerken dogum sancilari tutan bayan kafasini saga sola çevirmeye baslamis.Iste tam bu sirada bayanin gözü sehitlige ilismis.Bayan gördügü manzara karsisinda dona kalmis.Bütün sehitler kabirlerinden kalkmis elleri semada dua ediyorlarmis.

OLAY-2=> Ayni saatlerde Eyüp Sultan Camisinin önünde taksicilik yapan bazi kisilerin anlattiklarida insani hayretler içerisinde birakiyor.
-Taksinin içerisinde oturmus müsteri bekliyordum.Gözüm birden Cami'nin duvarina ilisti.Duvarlari nurdan varliklar kaplamis tutuyorlardi.Mezarliklarda yatanlar kalkmis hep beraber dua ediyorlardi.

OLAY-3=> Enkazdan 4 gün donra çikan bir çocuga su ikram etmisler.Çocuk;
-Su ve yemek ihtiyacim yok.Yasli bir amca bana suda yemekte verdi.

OLAY-4=> Denizden çok büyük bir ates topu yükselmis.

OLAY-5=> O gece yildizlar bir baskaymis.Çogu insanin anlattigi - sanki elimi uzatsam yildizlari tutacak gibiydim.
mdcraw
mdcraw
Admin
Admin

https://mdcraw.yetkin-forum.com

- Similar topics