mdcraw
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Küfür etmeyin ettirmeyin

Küfür etmeyin ettirmeyin Empty Küfür etmeyin ettirmeyin

Mesaj  mdcraw 10/15/2007, 12:25 pm

Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım, küfürle mücadeleden vazgeçmiyor. Zira Yıldırım, Ramazan Bayramı nedeniyle Fenerbahçe Faruk Ilgaz Tesisleri’nde gerçekleştirilen organizasyon sırasında tanıdğı iki taraftara küfür uyarısında bulundu. Yıldırım “Voleyboldaki Büyükşehir belediyesi maçında küfür edilmiş. Statlarda ve salonlarda küfür istemiyorum. Siz de küfür etmeyin, kimseye de küfür ettirmeyin” ikazı yaptı. İki taraftar da Aziz Yıldırım’ın bu uyarısına uyulması için ellerinden geleni yapacaklarını söyledi. Bayramlaşmaya futbol takımından sadece menajer Volkan Ballı gelirken, oyuncular ise dünü izinli geçirdi.

BİR TEK NECATİ VAR

BU ARADA milli maç nedeniyle verilen arayı hazırlık maçı yaparak geçirmek isteyen teknik direktör Zico, bu isteğinden sakatlık korkusu nedeniyle vazgeçti. Volkan Demirel’in A Milli, Volkan Babacan’ın da Ümit Milli Takım’da olması nedeniyle bir tek PAF takımı kalecisi Necati ile çalışmak zorunda kalan Brezilyalı teknik adam, bu oyuncunun da sakatlanma ihtimalini dikkate alarak daha önce programlanan hazırlık maçlarını yaptırmadı.

Carlos çok pişman

Fenerbahçeli Roberto Carlos, Sarı-Lacivertli takıma daha önce gelmediği için çok pişman olduğunu ve büyük hizmetler vermek istediğini açıkladı. Teknik direktör Zico’dan özel bir izin alarak 3 günlüğüne ülkesine giden yıldız oyuncu, Gazeta Esportiva’ya yaptığı açıklamada, “Türkiye’de ikinci baharımı yaşıyorum, buraya geldikten sonra geçen yıl transferimin gerçekleşmediğine daha çok üzüldüm” dedi. Sambacı yıldız, “Türkiye küçük Brezilya gibi, kendimi evimde hissediyorum. İleride Fenerbahçe’ye daha büyük hizmetler vermek istiyorum. Futbol içindeki bir çok birikimlerimi arkadaşlarıma aktarıyorum. Beni dinliyor ve saha içinde istediklerimi yapmaya çalışıyorlar” diye konuştu.
mdcraw
mdcraw
Admin
Admin

https://mdcraw.yetkin-forum.com