mdcraw
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Yurdumun Insanlarindan Komik Manzaralar

Yurdumun Insanlarindan Komik Manzaralar Empty Yurdumun Insanlarindan Komik Manzaralar

Mesaj  mdcraw 10/11/2007, 1:29 pm

Yurdumun Insanlarindan Komik Manzaralar 18

YORUM YOK

Yurdumun Insanlarindan Komik Manzaralar 17

YURDUM İNSANI FİLM ÇEKERSE...

Kısa metrajlı film yarışmasına katılacak üniversite öğrencilerin belini maddi imkansızlıklar büktü. Ancak Türk zekası herşeyin üstesinden gelmeliydi. Sonunda pratik zeka kazandı. Çekpastan bum, siniden reflektör yapan öğrenciler, kısa metrajlı filmi çekmeyi başardı

Yurdumun Insanlarindan Komik Manzaralar 16

İLAN-I AŞKIN BÖYLESİ

Adana'da bir işadamı aşkını böyle ilan etti

Yurdumun Insanlarindan Komik Manzaralar 15

NE O, ŞAŞIRDINIZ MI? O BİR SPORSEVER...

Antalya Gazeteciler Cemiyeti'nin verdiği geleneksel başarı ödülleri yarışmasında Anadolu Ajansı muhabiri Hüseyin Kanber'in 'Sporsever' rumuzlu fotoğrafı ikincilik ödülünün sahibi oldu...

Yurdumun Insanlarindan Komik Manzaralar 14

ÜMİT BUZ NEREDE SAKLANIR? TABİ Kİ BUZDOLABINDA!

ADANA’da hırsızlık için girdiği işyerinde yakalanacağını anlayan 27 yaşındaki Ümit Buz, saklandığı arızalı buzdolabında yakalandı. İfadesi 'büyük yalanlar' listesine girecek cinsten: Ağabeyimle kavga ettim, uyumak için buraya girdim!!!

Yurdumun Insanlarindan Komik Manzaralar 12

YURDUM İNSANI RAHATINI BİLİR!

Yurdumun Insanlarindan Komik Manzaralar 10

KAYBOLMASINLAR
Dana Ferhat'ın uluslararası şöhretinin üzerinden yıllar geçti, her kış mevsiminde yepyeni görüntüler ortaya çıktı. Bu kez fotoğraf Şanlıurfa'dan... Siverek İlçesi'nde yolda park halinde duran bir kamyonetin şöför mahallinde iki buzağıyı görenler, şaşkınlığını gizleyemedi. Kamyonet sahibi, veterinere getirip muayene ettirdiği buzağılarını, kaybolmamaları için kamyonet kasası yerine şöför mahalline kilitlemiş.

Yurdumun Insanlarindan Komik Manzaralar 7

HIZSA HIZ, HEYECANSA HEYECAN!
Rizeli Dağ-Raft Kulübü sporcuları, Ayder Yaylası'na çıkmış eğleniyorlar. Kışın buzlu deli sularda boğuşmaktansa, rafting özlemlerini botlarıyla kayarak gideriyorlar. Adına da Kar-raft diyorlar.
mdcraw
mdcraw
Admin
Admin

https://mdcraw.yetkin-forum.com

- Similar topics