mdcraw
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ankaraspor'da Kocaman devri bitti...

Ankaraspor'da Kocaman devri bitti... Empty Ankaraspor'da Kocaman devri bitti...

Mesaj  mdcraw 10/11/2007, 12:57 pm

Ankaraspor'da Kocaman devri bitti... 20726

Ankaraspor Teknik Direktörü Aykut Kocaman, görevinden istifa ettiğini açıkladı.

Denizlispor beraberliği sonrası yönetimin,"Aykut hocanın arkasındayız" demesine karşın genç çalştırıcı, düzenlediği basın toplantısıyla, takımın kan değişikliğine ihtiyacı olduğunu vurgulayarak görevinde ayrıldığını söyledi.

Kocaman, "1.5 sezondur önemli işler yaptığımızı düşünüyorum. Geçen yıl gösterdiğimiz performansla beğeni topladık ve ligi iyi bir yerde tamamladık. Doğal olarak bu sezon için beklentiler arttı. Açıkçası sezon başı kampında bu beklentilere cevap verebileceğimizi düşündüm. Ancak lige kötü bir başlangıç yaptık. Başarısız sonuçların ardından futbolcular ruhsal çöküntüye uğradı. 4. haftada önemli isimler trasfer ederek kötü gidişatı sonlandırmak istedik. Ancak yine başarılı olamadık. Futbolun geleneğinde birinin sorumluluk alması gerekiyor. Ben bu başarısızlığın sorumluluğunu alıyorum ve görevinden ayrılıyorum" dedi.

Lige genç bir kadroyla devam etmek istemesine rağmen transfer döneminin son gününde Galatasaray'dan Necati, Orhan ve Emre'nin alınmasında yönetime onay verdiğini söyleyen Kocaman, "Ankaraspor yönetimi bana çok rahat bir çalışma ortamı sundu. Her türlü konuda benim fikrim alındı. Bu isimlerin transferi benim onayım ile gerçekleşti. Evet genç bir kadroyla yola çıkmayı ben istedim. Ardından bu futbolcuların alınmasıni ben istedim. İstifa etmemde bunun her hangi bir etkisi yok" şeklinde konuştu.
mdcraw
mdcraw
Admin
Admin

https://mdcraw.yetkin-forum.com

- Similar topics